
BWRS op de BIS-beurs: samen sterk voor méér leads
Ook BWRS is aanwezig en niet zomaar. Wij brengen een collectief van kwalitatieve aannemers samen onder één dak.
BWRS is een uniek samenwerkingsverband van aannemers, elk gespecialiseerd in hun eigen vakgebied. Denk aan loodgieters, dakwerkers, elektriciens, schrijnwerkers, interieur- en renovatiespecialisten. Samen vormen we een compleet bouwcollectief dat bezoekers van de beurs van A tot Z kan helpen.
Als aannemer is een vakbeurs dé plek om nieuwe klanten te vinden. Maar wie er alleen staat, merkt vaak dat de kosten hoog zijn en de resultaten niet altijd gegarandeerd. BWRS biedt een oplossing:
Lagere marketingkosten
Door samen een stand te delen, bespaar je aanzienlijk op je beursinvestering.
Méér leads, méér mogelijkheden
Bezoekers komen met uiteenlopende vragen. Waar de één op zoek is naar een dakwerker, wil de ander zijn badkamer renoveren. In het collectief kunnen we elke bezoeker helpen, waardoor de kans op waardevolle leads groter wordt.
Sterkere uitstraling
Een collectief van aannemers straalt vertrouwen uit. Klanten voelen zich meteen geholpen en kiezen sneller voor bedrijven die werken als specialisten.
Efficiënt leadbeheer
BWRS zorgt niet alleen voor de bezoekersstroom, maar helpt ook met het structureren en opvolgen van de leads die tijdens de beurs gegenereerd worden. Zo wordt elk contact maximaal benut.
De BIS-beurs trekt jaarlijks duizenden bezoekers die komen met één doel: bouwen, verbouwen of renoveren. Dit zijn warme contacten — mensen die nu in de markt zijn en actief op zoek zijn naar oplossingen. Voor aannemers is dit hét moment om hun orderboek voor 2026 en verder te vullen.
Doe mee met BWRS
Als aannemer alleen een stand nemen is vaak duur en tijdrovend. Samen met BWRS krijg je een plek in een sterk collectief dat bezoekers aanspreekt, vertrouwen wekt en leads genereert.
Wil jij als aannemer deel uitmaken van ons collectief op de BIS-beurs? Neem contact op en ontdek hoe je op de meest efficiënte manier nieuwe klanten kan werven.
https://www.bwrs.be/blog/nieuws-6/bwrs-op-de-bis-beurs-29
Ander nieuws

BWRS op de BIS-beurs: 9 dagen bouwen aan connecties
De BIS-beurs in Gent is elk jaar hét ontmoetingspunt voor iedereen die met bouwen of verbouwen bezig is.

Op 8 oktober 2025 vond opnieuw de Construction Speed Networking plaats bij Furnitale in Antwerpen en het werd alweer een groot succes
Deze editie bracht opnieuw een recordaantal deelnemers samen: aannemers, architecten, projectontwikkelaars en toeleveranciers uit heel Vlaanderen. Het bewijs dat BWRS steeds sterker groeit als hét verbindingsplatform voor bouwprofessionals.

Waarom jij als aannemer moet aansluiten bij het BWRS-beurscollectief
De bouwbeurs is de hoogmis van de verkoop. Het is dé plek waar particulieren en professionals samenkomen met één doel: bouwen, renoveren of investeren. Maar het succes van een beursdeelname hangt af van veel meer dan enkel een mooie stand.

Bouwconnecties in beweging: geslaagde Construction Speed Networking bij Furnitale
Op 28 augustus 2025 vond de nieuwste editie van het Construction Speed Networking plaats, georganiseerd door BWRS in samenwerking met Furnitale. En ook dit keer was het een schot in de roos.